Zginął policjant, trwa obława


W strzelaninie na przedmieściach Paryża zginął policjant. Strzelała ekipa najprawdopodobniej związana z baskijską organizacją separatystyczną ETA.

Chcą pozbyć się Gudzowatego. "To działanie przeciw Polsce"


Gazprom i PGNiG będą miały w spółce EuRoPol Gaz po połowie udziałów - zapowiada język rosyjski minister, ogłaszając zawarcie "politycznego porozumienia". przed niekorzystnymi dla Polski skutkami zmian w akcjonariacie EuRoPol Gazu przestrzega Aleksander Gudzowaty, który musiałby zachachmęcić swój porcja w spółce.

Ministerstwo: Zdegradowana, bo była w ciąży?


Państwowa dozór Pracy skontroluje resort Pracy i Polityki Społecznej. węzłowy rewizor Pracy zlecił kontrolę w związku z artykułem "Dziennika prasa Prawnej", kto podał, że jedna z urzędniczek MPiPS straciła pozycja z powodu ciąży. ministerium zaprzecza.

W Afganistanie jest dozwolone głodzić żonę za brak seksu


Drakońskie, krzywdzące prawo skierowane przeciwko kobietom, weszło w egzystencja w Afganistanie tuż przed wyborami – informuje BBC News. Zgodnie z nowymi przepisami mąż prawdopodobnie m.in. głodzić żonę, jeżeli ta odmawia małżeńskiego pożycia.

Bronisław Komorowski zwycięzcą prawyborów w PO


Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski wygrał prawybory i został kandydatem Platformy Obywatelskiej w wyborach prezydenckich. Komorowski uzyskał 68,5 proc. głosów, a jego konkurent w prawyborach stary MSZ Radosław Sikorski 31,5 proc.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, przekonywanie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze gabinet specjalizuje się aż do wnętrza tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, perswazja symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze biuro specjalizuje się do środka tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic i Krakowa. Od momentu momentu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi i tłumaczeniami ustnymi. Nasza sprawa od momentu momentu wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Nasz. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń i ofertą na tłumaczenia symultaniczne plus tłumaczenia ustne. tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic także Krakowa. Od chwili czasu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi dodatkowo tłumaczeniami ustnymi. Nasza firma od czasu chwili wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Regionalny. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń plus ofertą na tłumaczenia symultaniczne oraz tłumaczenia ustne.