Kurski węszy spisek, dzwoniła ladacznica


Nie chcę mieć obsesji, ale odnoszę wrażenie, że jest jakiś forma stałego zlecenia na mnie. To się nasiliło za rządów Platformy – mówi "Wprost Light" europoseł PiS Jacek Kurski. Według gra polityczna dowodem ma być tajemniczy nocny telefon, który odebrał w hotelu.

Kara Renault zostanie cofnięta


Nie będzie kary zawieszenia dla Renault. team dwukrotnego mistrza świata Fernando Alonso dzięki temu będzie mógł wystartować w zbliżającym się Grand Prix Europy, rozgrywanym na ulicach Walencji. Taką informację podało internetowe edycja prasa periodyczna sportowej z Madrytu "AS".

pomoc dla powodzian bez VAT to beletrystyka


Podatkowa ulga dla firm pomagającym powodzianom jest fikcją - ustaliła TVN CNBC Biznes. kategoria ogłosił, że materiały budowlane przekazywane jak dar dla powodzian zostały zwolnione z podatku VAT. Okazuje się jednak, że producent, hurtownik czy ekspedient i tak będzie musiał darować fiskusowi 22 procent podatku - i to z odsetkami.

Smuda: wskazane jest na nich budować


Efektownym zwycięstwem 6:1 i drugim miejscem zakończyła udział w turnieju o Puchar Króla przedstawicielstwo Polski. Przebywająca w Tajlandii ekipa "Biało-czerwonych" odniosła w sobotę trzecie wygrana pod wodzą Franciszka Smudy. Czy było warto podróżować na drugi koniec świata? "Franz" zapewnia, że tak.

Dzielą surowce za kręgiem polarnym


We wtorek, podczas wizyty Dmitrija Miedwiediewa w Norwegii, prezydenci obydwu krajów zapowiedzieli, że w środę podpiszą umowę regulującą wieloletni spór o kurs ich granicy. Sporny obszar o powierzchni 176 tys. km. kwadratowych to część Morza Barentsa, pod którym pewno znajdują się znaczne zasoby ropy i gazu.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, przekonywanie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze gabinet specjalizuje się aż do wnętrza tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, perswazja symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze biuro specjalizuje się do środka tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic i Krakowa. Od momentu momentu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi i tłumaczeniami ustnymi. Nasza sprawa od momentu momentu wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Nasz. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń i ofertą na tłumaczenia symultaniczne plus tłumaczenia ustne. tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic także Krakowa. Od chwili czasu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi dodatkowo tłumaczeniami ustnymi. Nasza firma od czasu chwili wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Regionalny. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń plus ofertą na tłumaczenia symultaniczne oraz tłumaczenia ustne.