L. Kaczyński: Polacy mylą zagrożenia z faktami


Prezydent Lech Kaczyński uważa, że przymierze Europejska pod ręką pewnej interpretacji Traktatu Lizbońskiego może stać się swoistym molochem, który zastępuje państwa narodowe. - Cieszę się z tego, że dzień dzisiejszy tendencja w Unii jest odwrotna - powiedział prezydent w środę w radiowej "Trójce".

Kobiety podpalają się przy użyciu mężów i teściów


Te kobiety uważają, że samobójstwo to jedyne wyjście z sytuacji. Bite i prześladowane z wykorzystaniem mężów i teściów oblewają się łatwopalnymi substancjami i podpalają się.

Jak to z debatami będzie? "Jeśli kandydaci się dogadają..."


TVP chce być gospodarzem debat pośrodku kandydatami na urząd prezydenta. PO uważa, że sztaby wyborcze nie powinny preferować na odwrót jednej telewizji; PiS, lewica i PSL podkreślają, że nie ma żadnych ustaleń w tej sprawie. Propozycję TVP pozytywnie oceniają kandydaci z małym poparciem w sondażach.

Kadafi grozi szwajcarskiej ambasadzie


Dyplomatyczna wojna pośrodku Libią a Szwajcarią wkroczyła w gorącą fazę. Władze w Trypolisie dały szwajcarskiej ambasadzie czas do południa na przekazanie libijskiemu wymiarowi sprawiedliwości skazanego na puszka Szwajcara, jaki schronił się w budynku ambasady.

TVN24 w największym stopniu opiniotwórczą telewizją


Według najnowszego rankingu Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce opracowanego z wykorzystaniem Instytut Monitorowania Mediów, przeważnie cytowaną telewizją była TVN24. Spośród portali internetowych najbardziej opiniotwórcze okazały się onet.pl i tvn24.pl

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, przekonywanie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze gabinet specjalizuje się aż do wnętrza tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, perswazja symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze biuro specjalizuje się do środka tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic i Krakowa. Od momentu momentu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi i tłumaczeniami ustnymi. Nasza sprawa od momentu momentu wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Nasz. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń i ofertą na tłumaczenia symultaniczne plus tłumaczenia ustne. tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic także Krakowa. Od chwili czasu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi dodatkowo tłumaczeniami ustnymi. Nasza firma od czasu chwili wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Regionalny. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń plus ofertą na tłumaczenia symultaniczne oraz tłumaczenia ustne.