Applebaum: Wymyślano o nas różne historie


W artykule w znanym internetowym magazynie "Slate" małżonka Radosława Sikorskiego, Anne Applebaum, dzieli się z czytelnikami swoimi refleksjami jak niedoszłej Pierwszej Damy po przegranej męża w prawyborach prezydenckich w Platformie Obywatelskiej.

Gen. Jaruzelski poparł kandydaturę Napieralskiego


Gen. Wojciech Jaruzelski poparł kandydaturę szefa SLD Grzegorza Napieralskiego w wyborach prezydenckich. Jaruzelski i Napieralski spotkali się dziś w Sejmie.

dyrektor PiS skrytykowany; "nie mam »absmaku«"


- Słowa prezesa PiS to najlepszy dowód na to, że wizyta Władimira Putina w Polsce była konieczna – powiedział w "Kontrwywiadzie" RMF FM Sławomir Nowak. - Ja nie mam żadnego "absmaku" – dodał prezes gabinetu politycznego premiera, komentując wczorajszą wypowiedź prezesa PiS na idea wystąpienia premiera Rosji na Westerplatte.

Seksafera: Łyżwiński niedomaga, rozprawy w areszcie


wielokrotnie odwoływane rozprawy - tak wyglądał ostatnio przebieg w seksaferze. Powód? Jeden z głównych oskarżonych - Stanisław Łyżwiński - nie stawiał się w sądzie, zasłaniając się złym stanem zdrowia. Sąd postanowił wskutek tego przekazać rozprawy do aresztu śledczego w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie przebywa wcześniejszy działacz polityczny Samoobrony.

Wisła raz jeszcze wlewa się dzięki wyrwę w Świniarach


W Świniarach, w gminie Słubice, Wisła przelewa się przez prowizoryczną zaporę, która chroni wyrwę w wale przeciwpowodziowym i znowu sos miejscowości dotknięte powodzią pod basta maja. mowa trawa z rozlewiska napływa już do Dobrzykowa w gminie Gąbin.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, przekonywanie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze gabinet specjalizuje się aż do wnętrza tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, perswazja symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze biuro specjalizuje się do środka tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic i Krakowa. Od momentu momentu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi i tłumaczeniami ustnymi. Nasza sprawa od momentu momentu wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Nasz. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń i ofertą na tłumaczenia symultaniczne plus tłumaczenia ustne. tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic także Krakowa. Od chwili czasu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi dodatkowo tłumaczeniami ustnymi. Nasza firma od czasu chwili wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Regionalny. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń plus ofertą na tłumaczenia symultaniczne oraz tłumaczenia ustne.