klaster Żydów oburzona. "To obraza i impertynencja!"


sekretarz globalny Centralnej Rady Żydów w Niemczech Stephan Kramer ocenił w sobotę, że analogia ataków na papieża i antysemityzmu w piątkowym kazaniu kaznodziei Domu Papieskiego ojca Raniero Cantalamessy było "obrazą i impertynencją".

4 tys. osób musiało przepuścić swoje domy


Chwile grozy przeżyli społeczność włoskiej dzielnicy Tiburtino. Podczas robót budowlanych znaleziono bombę z czasów drugiej wojny światowej. Ewakuowano kwartet tysiące osób.

Dawidowski: W Lechii poświęcili mi czas, nie to co w Wiśle


- W Lechii odpowiednio się mną zaopiekowali. Robert Dominiak, trener od przygotowania fizycznego poświęcił mi siedem tygodni, których pies z kulawą nogą w Wiśle przez pięć lat mi nie poświęcił. Tam pies z kulawą nogą się po prostu mną nie zajął - powiedział atakujący Lechii Tomasz Dawidowski, który przyczynił się do wyeliminowania swego byłego klubu - Wisły z Pucharu Polski.

PŚ w saneczkarstwie: Waniczek liczy na podium


Mam nadzieję, że austriacka miejscowość St. Sebastian jeszcze raz będzie dla nas szczęśliwa i ponownie staniemy na podium - przyznał w rozmowie z PAP specjalizujący się w saneczkarstwie na torach naturalnych Damian Waniczek (LKS Jastrząb Szczyrk).

Trybunał wyznaczył obrońcę Karadżicia


ONZ-owski trybunał ds. zbrodni wojennych w byłej Jugosławii wyznaczył doświadczonego brytyjskiego prawnika, by reprezentował byłego przywódcę Serbów bośniackich Radovana Karadżicia, jeśli ten dalej będzie kontynuował bojkot swojego procesu po jego wznowieniu w marcu 2010 roku - podano w Hadze, siedzibie trybunału.

<<<  -  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  -  >>>

tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, przekonywanie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze gabinet specjalizuje się aż do wnętrza tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, perswazja symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze biuro specjalizuje się do środka tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic i Krakowa. Od momentu momentu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi i tłumaczeniami ustnymi. Nasza sprawa od momentu momentu wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Nasz. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń i ofertą na tłumaczenia symultaniczne plus tłumaczenia ustne. tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic także Krakowa. Od chwili czasu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi dodatkowo tłumaczeniami ustnymi. Nasza firma od czasu chwili wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Regionalny. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń plus ofertą na tłumaczenia symultaniczne oraz tłumaczenia ustne.