Polonia już zagłosowała


podczas gdy Polacy w kraju mogą jeszcze zastanowić się nad wyborem kandydata do Pałacu Prezydenckiego, amerykańska Polonia głos ma już za sobą. O godz. 2 w nocy czasu polskiego zamknięto lokale wyborcze na Wschodnim Wybrzeżu, a godzinę później w chicagowskim okręgu konsularnym. Do 5 wcześnie rano oddawać głos mogli Polacy na Zachodnim Wybrzeżu.

własny stalowy ptak lądował awaryjnie w Afganistanie


w toku lotu powrotnego z Afganistanu do Polski, płatowiec komunikacyjny C-130 Hercules lądował awaryjnie na lotnisku w Mazar-e Sharif - poinformowały Siły Powietrzne.

Zamachy w Bagdadzie: 75 ofiar, setki rannych


Co najmniej 75 osób zginęło, a nad 300 zostało rannych w serii wybuchów samochodów-pułapek i ataków moździerzowych, które wstrząsnęły w środę stolicą Iraku, Bagdadem - podała iracka policja.

co więcej białoruska opozycja nie wierzy w polskie groźby


chociażby białoruska opozycja nie wierzy w spełnienie polskich gróźb pod adresem Białorusi. Zaostrzenie tonu Warszawy poniżej Mińska tłumaczy zbliżającymi się wyborami prezydenckimi w Polsce - podkreśla w poniedziałek rosyjski kronika "Kommiersant".

Irlandia wydała dyplomatę Izraela


Rząd Irlandii poinformował, że wezwał Izrael do odwołania pracownika izraelskiej ambasady w Dublinie w związku ze sprawą wykorzystania fałszywych paszportów do styczniowego zamachu na jednego z liderów Hamasu w Dubaju.

<<<  -  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  -  >>>

tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, przekonywanie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze gabinet specjalizuje się aż do wnętrza tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, perswazja symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze biuro specjalizuje się do środka tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic i Krakowa. Od momentu momentu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi i tłumaczeniami ustnymi. Nasza sprawa od momentu momentu wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Nasz. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń i ofertą na tłumaczenia symultaniczne plus tłumaczenia ustne. tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic także Krakowa. Od chwili czasu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi dodatkowo tłumaczeniami ustnymi. Nasza firma od czasu chwili wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Regionalny. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń plus ofertą na tłumaczenia symultaniczne oraz tłumaczenia ustne.