Ronaldinho: teraz jesteśmy silniejsi


Brazylijski zawodnik AC Milan, Ronaldinho jest wielce szczęśliwy, że jego drużynie udało się zwrócić wygrana w Lidze Mistrzów nad Realem Madryt. Dodatkową radość Brazylijczykowi dodaje fakt, że spotkanie rozgrywany był na Santiago Bernabeu. Po przylocie do Mediolanu, Ronaldinho stwierdził, że z racji zwycięstwu nad "Królewskimi" zespół będzie grał chwilowo coraz lepiej.

Rosja i Wenezuela bliskie podpisania strategicznej umowy


Federacja Rosyjska i Wenezuela zbliżyły się w sobotę do zawarcia umowy w dziedzinie ropy naftowej i przedyskutowały kwestię sprzedaży broni - podała filia Reuters relacjonując konferencję prasową rosyjskiego wicepremiera Igora Sieczina po rozmowach w Petersburgu z wiceprezydentem Wenezueli Ramonem Carrizalesem.

Boniek: Gratuluję polskim piłkarzom


Remis polskich piłkarzy z Irlandią Północną 1:1 w eliminacjach mistrzostw świata odebrano nad Wisłą jak porażkę. Z tą opinią nie zgadza się acz Zbigniew Boniek, były znamienity zawodnik reprezentacji narodowej.

Federacja Rosyjska - "wizerunek jutra"


Rosja w Unii Europejskiej, krótsza kadencja prezydenta - takie m.in. postulaty przedstawili w środę w specjalnym raporcie doradcy Dmitrija Miedwiediewa.

Bjoergen czuje, że nogi same ją niosą


Skandynawskie środki masowego przekazu uważają, że w sobotnim biegu na 30 km walka o złoty order olimpijski rozegra się pomiędzy Marit Bjoergen i Justyną Kowalczyk. Norweżka - jak przyznała - czuje się doskonale i ma wrażenie, że nogi same ją niosą.

<<<  -  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  -  >>>

tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, przekonywanie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze gabinet specjalizuje się aż do wnętrza tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, perswazja symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze biuro specjalizuje się do środka tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic i Krakowa. Od momentu momentu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi i tłumaczeniami ustnymi. Nasza sprawa od momentu momentu wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Nasz. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń i ofertą na tłumaczenia symultaniczne plus tłumaczenia ustne. tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic także Krakowa. Od chwili czasu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi dodatkowo tłumaczeniami ustnymi. Nasza firma od czasu chwili wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Regionalny. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń plus ofertą na tłumaczenia symultaniczne oraz tłumaczenia ustne.