Uratowany po 11 dniachFilm z akcji pod gruzami


24-letni mieszkaniec Haiti może bodajże rzec o cudzie. Po trzęsieniu ziemi pozbawiony wolności pod gruzami zawalonego hotelu, został z nich uratowany bliźniaczy i zdrowy po 11 dniach. W ruinach budynku znajduje się więcej osób. - Wchodzimy tam z powrotem - powiedziała Carmen Michalska z ekipy ratowniczej.

Rosja: Górnicy grożą protestami


Górnicy obwodu kemerowskiego zagrozili w niedzielę, że jeśli nie zostaną spełnione ich warunki, w tym podwyżka wynagrodzeń, rozpoczną kolejne akcje protestu 22 maja - pisze rosyjski portal newsru.com.

"Argumenty wydobywający to populizm"


Populizm, kto skutkuje narażeniem na ryzyko pandemii dzieci i ludzi starszych - tak Europejska filia ds. Leków komentuje dla RMF FM wypowiedzi polskiej minister zdrowia. Ewa wydobywający od kilku dni powtarza, że krajowy stopień nie kupił jeszcze szczepionek na A/H1N1, bo nie są znane ich skutki uboczne.

Lepsze szczepionki dla władz - RFN oburzeni


Członkowie niemieckiego rządu mogą otrzymać inne szczepionki przeciwko nowej grypie, niż te zamówione w celu masowych szczepień - podał w najnowszym wydaniu tygodnik "Der Spiegel". orzeczenie ta spotkała się w ostrą krytyką natomiast zarzutami o dyskryminację.

PŚ w Zakopanem ważny dla norweskich skoczków


W poniedziałek norweski komisja olimpijski ogłosił kolejne nazwiska sportowców jadących na zimowe igrzyska do Vancouver. Na listowie znalazło się trzech skoczków, a batalia o pozostałe dwa miejsca rozegra się najprawdopodobniej w ciągu Pucharu Świata w Zakopanem 22 i 23 stycznia.

<<<  -  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  -  >>>

tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, przekonywanie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze gabinet specjalizuje się aż do wnętrza tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, perswazja symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze biuro specjalizuje się do środka tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic i Krakowa. Od momentu momentu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi i tłumaczeniami ustnymi. Nasza sprawa od momentu momentu wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Nasz. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń i ofertą na tłumaczenia symultaniczne plus tłumaczenia ustne. tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic także Krakowa. Od chwili czasu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi dodatkowo tłumaczeniami ustnymi. Nasza firma od czasu chwili wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Regionalny. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń plus ofertą na tłumaczenia symultaniczne oraz tłumaczenia ustne.