Premier: Grecja nie potrzebuje pomocy finansowej


prezes rady ministrów Grecji Jeorjos Papandreu powiedział kanclerz fryc Angeli Merkel, że jego brzeżek nie potrzebuje teraz pomocy finansowej - powiadomił rzecznik niemieckiego rządu.

Adwokat: zamachowiec z Lockerbie żyje


Telewizja Sky wiadomość poinformowała o śmierci zamachowca z Lockerbie, Libijczyka Abdelbaseta al-Megrahiego, powołując się na bliżej nieokreślone "doniesienia". aktualnie zdementował to jajecznik Megrahiego.

ONZ przyjęła doniesienie o zbrodniach wojennych Izraela


zbiorowisko Praw Człowieka ONZ zaaprobowała w piątek raport, obciążający Izrael i radykalną organizację palestyńską Hamas o zbrodnie wojenne w czasie wojny w Strefie Gazy na przełomie roku.

Litwa: śledztwo ws. afery pedofilskiej utknęło


dochodzenie ws. dwóch morderstw związanych z pedofilską aferą na Litwie utknęło w martwym punkcie, bowiem policja nie przypuszczalnie namierzyć podejrzanego o ich popełnienie Drasiusa Kedysa - poinformował w środę przewodniczący komitetu Prawa i Praworządności w litewskim Sejmie, poseł Stasys Szedbaras.

Duńscy komandosi odbili statek z rąk somalijskich piratów


orędownik unijnych sił zwalczających piractwo morskie komandor John Harbour poinformował, że żołnierze duńskich sił specjalnych odbili w Zatoce Adeńskiej statek uprowadzony przez somalijskich piratów i uwolnili 25 osób załogi.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, przekonywanie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze gabinet specjalizuje się aż do wnętrza tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, perswazja symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze biuro specjalizuje się do środka tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic i Krakowa. Od momentu momentu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi i tłumaczeniami ustnymi. Nasza sprawa od momentu momentu wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Nasz. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń i ofertą na tłumaczenia symultaniczne plus tłumaczenia ustne. tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic także Krakowa. Od chwili czasu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi dodatkowo tłumaczeniami ustnymi. Nasza firma od czasu chwili wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Regionalny. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń plus ofertą na tłumaczenia symultaniczne oraz tłumaczenia ustne.