Przyznali się do zamachów w Moskwie i zapowiadają kolejne


Czeczeński dowodzący Doku Umarow przyznał się do zamachów w moskiewskim metrze - podaje komplet naczyń stołowych Kavkaz Center.

"Halo? Chcę odebrać życie papieża, by iść do raju"


27-letni marokański student, muzułmanin, wydalony 29 kwietnia z Włoch decyzją ministra spraw wewnętrznych, mówił, że chce zakatrupić papieża - pisze makaroniarski tygodnik "Panorama" w numerze, jaki ukaże się w piątek.

Unibax w półfinale. Torunianie lepsi od Polonii


Rewanżowy mecz 1. rundy play off: Unibax Toruń - Polonia Bydgoszcz 48:41. Pierwszy mecz 45:45. Unibax awansował do półfinału.

Hopkins: Zmierzę się z każdym mistrzem i zunifikuję tytuły


45-letni dawny dominator wagi średniej Bernard Hopkins (50-5-1, 32 KO) twierdzi, że przedtem zakończeniem kariery zunifikuje pasy mistrzowskie w kategorii półciężkiej. "Kat" weźmie się do dzieła po pokonaniu Roy'a Jonesa (54-6, 40 KO) 3 kwietnia w Las Vegas.

Generał wezwany na dywanik


coraz zanim ukazał się paragraf w magazynie "The Rolling Stone", w którym głównodowodzący wojsk NATO w Afganistanie ostro krytykuje dyplomatów i administrację Obamy, gen. Stanley McChrystal przeprosił za swoje słowa. Nie wystarczyło to, by ujarzmić kręgi rządowe - komendant został wezwany "na dywanik" do Waszyngtonu.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, przekonywanie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze gabinet specjalizuje się aż do wnętrza tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, perswazja symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze biuro specjalizuje się do środka tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic i Krakowa. Od momentu momentu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi i tłumaczeniami ustnymi. Nasza sprawa od momentu momentu wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Nasz. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń i ofertą na tłumaczenia symultaniczne plus tłumaczenia ustne. tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic także Krakowa. Od chwili czasu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi dodatkowo tłumaczeniami ustnymi. Nasza firma od czasu chwili wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Regionalny. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń plus ofertą na tłumaczenia symultaniczne oraz tłumaczenia ustne.