Wolontariat na Euro 2012: pokup trzech tysięcy ochotników


w trakcie EURO-2012 o uczestników i oficjalnych gości zadba kilka tysięcy wolontariuszy UEFA. czwórka polskie miasta-gospodarze przygotują dodatkowo blisko trzech tysięcy ochotników, którzy dobrze robić będą pomocą i radą kibicom, turystom i mieszkańcom.

machnięcie w Czeczenii. 4 milcjantów nie żyje


W ataku zamachowca samobójcy w Czeczenii zginęło czterech milicjantów, a jeden został ranny. To dalszy tak groźny afekt separatystów w ciągu kilku dni.

Po trzesięniu ziemi Haiti zalane deszczem


niezupełnie trzy miesiące po tragicznym trzęsieniu ziemi Haiti nawiedziły ulewne deszcze. W lawinach błotnych zginęło 12 osób - podała haitańska stacja radiowa Metropole.

Hit dla Legii. Bezbarwna Wisła


legia nie pozwoliła Wiśle uciec na 10 puntków. W meczu 13. kolejki ekstraklasy pokonała w Sosnowcu lidera 1:0, po golu Miroslava Radovica.

Pakistan: Zamach poprzednio posterunkiem policji


Co najmniej 10 osób zginęło w czwartek w zamachu samobójczym przedtem posterunkiem policji w mieście Kohat w pakistańskiej Północno-Zachodniej Prowincji Pogranicznej - poinformowała policja.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, przekonywanie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze gabinet specjalizuje się aż do wnętrza tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, perswazja symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze biuro specjalizuje się do środka tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic i Krakowa. Od momentu momentu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi i tłumaczeniami ustnymi. Nasza sprawa od momentu momentu wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Nasz. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń i ofertą na tłumaczenia symultaniczne plus tłumaczenia ustne. tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic także Krakowa. Od chwili czasu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi dodatkowo tłumaczeniami ustnymi. Nasza firma od czasu chwili wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Regionalny. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń plus ofertą na tłumaczenia symultaniczne oraz tłumaczenia ustne.