Libia: zamachowiec z Lockerbie na wolności


skazany w związku z zamachem nad Lockerbie, Libijczyk Abdelbaset Ali al-Megrahi, wyszedł na wolność i jest w drodze do Libii - podały źródła oficjalne w Trypolisie.

Tajlandia: spektakularna eksodus przywódcy demonstracji


Jeden z przywódców antyrządowych demonstracji, trwających w Tajlandii od miesiąca, uniknął dziś aresztowania uciekając z otoczonego za pomocą policję hotelu po linie, w toku gdy jego zwolennicy przetrzymywali dwóch oficerów policji.

Chile: krzepki wstrząs wtórny


Wstrząs wtórny o sile 6,7 odnotowano w poniedziałek w nocy u wybrzeży Chile, około 70 km od okolic miasta Concepcion, które wybitnie ucierpiały podczas trzęsienia ziemi 27 lutego - poinformowały amerykańskie służby geologiczne (USGS).

Głowacki: Wolimy rżnąć na wyjazdach niż w Sosnowcu


Czy fakt, że mecz Lecha Poznań z Wisłą gród podwawelski odbędzie się we Wronkach będzie atutem dla piłkarzy Wisły? Niekoniecznie. - Ja wolałbym młócić w Poznaniu, pod ręką pełnych trybunach - mówi kapitan Białej Gwiazdy, Arkadiusz Głowacki w rozmowie z serwisem Wislakrakow.com.

"Nasza cierpliwość wobec Iranu jest na wyczerpaniu"


wytrwałość Stanów Zjednoczonych w sprawie irańskiego programu nuklearnego jest na wyczerpaniu - ostrzegł rzecznik Białego Domu Robert Gibbs. wedle niego Teheran nie zrobił nic, by dostać zaufanie społeczności międzynarodowej.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, przekonywanie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze gabinet specjalizuje się aż do wnętrza tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, perswazja symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze biuro specjalizuje się do środka tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic i Krakowa. Od momentu momentu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi i tłumaczeniami ustnymi. Nasza sprawa od momentu momentu wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Nasz. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń i ofertą na tłumaczenia symultaniczne plus tłumaczenia ustne. tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic także Krakowa. Od chwili czasu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi dodatkowo tłumaczeniami ustnymi. Nasza firma od czasu chwili wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Regionalny. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń plus ofertą na tłumaczenia symultaniczne oraz tłumaczenia ustne.