Piłkarze Nowej Zelandii awansowali na mundial


Piłkarze Nowej Zelandii zostali finalistami przyszłorocznych Mistrzostw Świata, które odbędą się w RPA. Podopieczni Ricki Herberta pokonali w sobotę Bahrajn 1:0 i w dwumeczu okazali się lepsi od swojego przeciwnika.

Płeć piękna wzięła kraj banków i czekolady


Kobiety niepodzielnie rządzą krajem banków i czekolady. Po wybraniu w środę Doris Leuthard na przewodniczącą Rady Federalnej (czyli prezydenta federalnego) na rok 2010 Szwajcaria będzie miała w przyszłym roku po raz pierwszy w swych dziejach kobiety na trzech najwyższych stanowiskach w państwie.

alert i ewakuacja gmachu Komisji Europejskiej w Brukseli


Główna rezydencja Komisji Europejskiej w Brukseli została dziś rano ewakuowana z powodu alarmu. Pracownicy KE spokojnie opuścili budynek.

Gol Stilicia na wagę wicemistrzostwa Polski!


23. kolejka Ekstraklasy była dziwna. Wisła wygrała w Warszawie z Polonią, natomiast na to nie zasłużyła, ale fatalna nietakt Sebastiana Przyrowskiego oznaczała dla mistrzów polski uśmiech fortuny. W zapierającym dech w piersiach klasyku Lech starszy rangą od Legii.

Po nieudanym zamachu: System bezpieczeństwa zawiódł


Amerykańska członek rządu ds. bezpieczeństwa kraju Janet Napolitano przyznała, że architektura bezpieczeństwa w komunikacji lotniczej zawiódł, bowiem znajdujący się na liście podejrzanych o zależności z terroryzmem młody istota ludzka z wizą amerykańską i materiałem wybuchowym ukrytym na ciele mógł wleźć na warstwa samolotu lecącego z Amsterdamu do Detroit.

<<<  -  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  -  >>>

tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, przekonywanie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze gabinet specjalizuje się aż do wnętrza tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, perswazja symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze biuro specjalizuje się do środka tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic i Krakowa. Od momentu momentu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi i tłumaczeniami ustnymi. Nasza sprawa od momentu momentu wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Nasz. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń i ofertą na tłumaczenia symultaniczne plus tłumaczenia ustne. tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic także Krakowa. Od chwili czasu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi dodatkowo tłumaczeniami ustnymi. Nasza firma od czasu chwili wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Regionalny. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń plus ofertą na tłumaczenia symultaniczne oraz tłumaczenia ustne.