Petr Czech zerwał mięsień


Bramkarz Chelsea Londyn i piłkarskiej reprezentacji Czech Petr Czech nie zagra z wykorzystaniem miesiąc z powodu kontuzji łydki, której doznał podczas środowego meczu Ligi Mistrzów z Interem Mediolan (1-2).

Na Li wyeliminowała Piter


Chinka Na Li, rozstawiona z numerem trzecim, wyeliminowała polską tenisistkę Katarzynę Piter, startującą z "dziką kartą", w drugiej rundzie turnieju WTA Tour na kortach ziemnych Legii stolica Polski (z pulą nagród 600 tys. dol.).

Franciszek Smuda: Dobre położenie na debiut


trener Franciszek Smuda z optymizmem podchodzi do swojego debiutu w roli selekcjonera reprezentacji: - w charakterze zawodnik debiutowałem na stadionie Legii w wygranym 6:0 meczu ze Śląskiem, jak trener wygrałem w tym miejscu w pierwszym spotkaniu z Groclinem 5:0 - przypomniał.

Obolała Majdic nie wystartuje w biegu łączonym


Brązowa medalistka olimpijska w narciarskim sprincie Słowenka Petra Majdic najprawdopodobniej nie wystartuje w piątkowym biegu łączonym 2x7,5 km. "Myślę, że to będzie niemożliwe" - powiedziała w środę wieczorem.

Maroko: zlikwidowano palestyńską komórkę terrorystyczną


Służby bezpieczeństwa Maroka zlikwidowały prowadzoną przez Palestyńczyków islamistyczną komórkę, która planowała zamachy terrorystyczne w tym kraju - poinformowała marokańska agencja prasowa MAP.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, przekonywanie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze gabinet specjalizuje się aż do wnętrza tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, perswazja symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze biuro specjalizuje się do środka tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic i Krakowa. Od momentu momentu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi i tłumaczeniami ustnymi. Nasza sprawa od momentu momentu wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Nasz. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń i ofertą na tłumaczenia symultaniczne plus tłumaczenia ustne. tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic także Krakowa. Od chwili czasu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi dodatkowo tłumaczeniami ustnymi. Nasza firma od czasu chwili wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Regionalny. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń plus ofertą na tłumaczenia symultaniczne oraz tłumaczenia ustne.