Somalijscy piraci uprowadzili statek


Somalijscy piraci uprowadzili w Zatoce Omańskiej statek pod flagą Bermudów, należący do armatora z Brytyjskich Wysp Dziewiczych, z 25-osobową załogą na pokładzie - poinformowały unijne siły morskie prowadzące operację "Atalanta".

Ibrahimović nie zagra w Gran Derbi!


As ataku FC Barcelona - Zlatan Ibrahimović z powodu kontuzji nie zagra w sobotnich Derbach Europy Real Madryt - FC Barcelona. W tej sytuacji straty po obu stronach są porównywalne, bo już uprzednio ze składu "Królewskich" wypadł Kaka.

Jackson człowiekiem dekady


Wyprzedził prezydentów i premierów, terrorystów, pisarzy i sportowców, acz w ciągu ostatnich 10 lat wydał ale wręcz jedną płytę (i to w 2001!), a mówiono o nim po największej części w związku z aferami pedofilskimi. Michael Jackson, jak Lenin czy Elvis, jest widocznie nieustannie obrotny – to jego wybraliście człowiekiem dekady.

przedsięwzięcie rozpocznie przygotowania bez trenera


Piłkarze chorzowskiego Ruchu już w środę kończą urlopy z uwagi na start w 1. rundzie eliminacji Ligi Europejskiej. W pierwszym tygodniu ćwiczyć będą bez swojego szkoleniowca Waldemara Fornalika, jaki obserwował będzie mecze grupowe finałów piłkarskich MŚ.

Somalijscy piraci porwali tajlandzki statek


Somalijscy piraci porwali dzisiaj tajlandzki statek rybacki na wodach na północ od Seszeli - powiadomiła unijna poselstwo morska Atlanta.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, przekonywanie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze gabinet specjalizuje się aż do wnętrza tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, perswazja symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze biuro specjalizuje się do środka tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic i Krakowa. Od momentu momentu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi i tłumaczeniami ustnymi. Nasza sprawa od momentu momentu wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Nasz. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń i ofertą na tłumaczenia symultaniczne plus tłumaczenia ustne. tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic także Krakowa. Od chwili czasu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi dodatkowo tłumaczeniami ustnymi. Nasza firma od czasu chwili wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Regionalny. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń plus ofertą na tłumaczenia symultaniczne oraz tłumaczenia ustne.