Oficjalne obawy o przyszłość euro


Dzisiejsza sesja europejska przyniosła po raz kolejny spore wahania na rynku walutowym.

Premier: akt prawny o GMO ma chronić przed zalewem żywności modyfikowanej


prezes rady ministrów Donald Tusk poinformował w środę, że prawo o organizmach genetycznie zmodyfikowanych (GMO) ma uchronić Polaków przed zalewem żywności z udziałem GMO. We wtorek rząd przyjął model przepisów dotyczących GMO.

stypendium macierzyński dla przedsiębiorcy


Matka, która prowadzi własną działalność gospodarczą, od 8 października br. przebywa na urlopie macierzyńskim i chce zrezygnować z jego części. gdy może to uczynić? Co wypada zrobić, aby z urlopu mógł skorzystać ojciec, który również prowadzi własną działalność gospodarczą?

Zagraniczne firmy idą na polską giełdę


Warszawska Giełda Papierów Wartościowych jest raz po raz popularniejsza wśród firm z Europy Środkowej i Wschodniej - informuje "Parkiet".

Kurs PDA Berlinga wzrósł o 10 proc. do 7,71 zł, akcji o 20 proc. do 8,40 zł


tok praw do akcji spółki Berling, dystrybutora maszyn i urządzeń chłodniczych, wzrósł na otwarciu w pierwszym dniu notowań na warszawskiej giełdzie o 10 proc. do 7,71 zł. a bieg akcji spółki wzrósł o 20 proc. do 8,40 zł.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, przekonywanie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze gabinet specjalizuje się aż do wnętrza tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, perswazja symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze biuro specjalizuje się do środka tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic i Krakowa. Od momentu momentu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi i tłumaczeniami ustnymi. Nasza sprawa od momentu momentu wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Nasz. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń i ofertą na tłumaczenia symultaniczne plus tłumaczenia ustne. tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic także Krakowa. Od chwili czasu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi dodatkowo tłumaczeniami ustnymi. Nasza firma od czasu chwili wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Regionalny. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń plus ofertą na tłumaczenia symultaniczne oraz tłumaczenia ustne.