Gwiazdy pod firmową choinkę


Na pracowniczych wigiliach nagminnie występują znani artyści, śpiewa Kayah, grają bracia Golcowie, zabawia Kryszak - czytamy w "Rzeczpospolitej".

PO za nieopodatkowaną sprzedażą przetworzonych produktów rolnych


PO chce umożliwić rolnikom nieopodatkowaną produkcję i sprzedaż przetworzonych produktów rolnych - np. pieczywa, wędlin, serów czy dżemu. Platforma argumentuje, że dzień dzisiejszy sprzedaż tej żywności odbywa się w szarej strefie, zatem chce usankcjonować działalność rolników. projekt zmian autorstwa PO w ustawie o swobodzie działalności gospodarczej, a także w ustawie o PIT - trafił do marszałka Senatu.

Młodzi do aktywizacji


Bezrobotni na dole 25. roku życia to - niedaleko bezrobotnych reprezentantów pokolenia 50+, niepełnosprawnych czy bezrobotnych długotrwale - osoby w szczególnej sytuacji na rynku pracy. status ten gwarantuje im przywileje, na które nie przypuszczalnie rozliczać tuzinkowy rezydent bezcelowo poszukujący pracy.

KE raz jeszcze przeciwko decyzji UKE ws. TP SA


Komisja Europejska otworzyła w czwartek postępowanie przeciwko Polsce w ślad za decyzją Urzędu Komunikacji Elektronicznej z kwietnia, ustalającą wysokość opłat za hurtowe usługi szerokopasmowe TP SA. KE uważa, że zabrakło wcześniej koniecznych konsultacji.

"Kommiersant": dodatkowy gaz dla polski już w grudniu


Wynegocjowane w ubiegłym tygodniu porozumienie między Gazpromem a Polskim Górnictwem Naftowym i Gazownictwem przewiduje, że dodatkowe dostawy rosyjskiego gazu ziemnego do krajowy rozpoczną się jeszcze w tym roku - informuje dziennik "Kommiersant", powołując się na nie wymienionego z nazwiska "wysokiego rangą menedżera PGNiG".

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, przekonywanie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze gabinet specjalizuje się aż do wnętrza tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, perswazja symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze biuro specjalizuje się do środka tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic i Krakowa. Od momentu momentu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi i tłumaczeniami ustnymi. Nasza sprawa od momentu momentu wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Nasz. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń i ofertą na tłumaczenia symultaniczne plus tłumaczenia ustne. tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic także Krakowa. Od chwili czasu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi dodatkowo tłumaczeniami ustnymi. Nasza firma od czasu chwili wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Regionalny. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń plus ofertą na tłumaczenia symultaniczne oraz tłumaczenia ustne.