Noblista: Za 10 lat Polska dogoni Okcydent


tryumfator nagrody Nobla z ekonomii z 2004 roku, prof. Edward C. Prescott z optymizmem patrzy na Polskę i jej sąsiadów. - Sądzę, że gospodarki Europy Środkowej dogonią Zachód już za 10-15 lat - stwierdził w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej". Dodał również, że Polska co więcej nieźle poradziła sobie z ogólnoświatowym kryzysem finansowym.

Zaczynasz pracę? Na jesień życia dostaniesz pół pensji


Emerytura wypłacana z obowiązkowych dwóch filarów (ZUS i OFE) będzie o powyżej połowę niższa od ostatniego miesięcznego wynagrodzenia - wyliczyła komisja Nadzoru Finansowego. Dotyczy to głównie osób, które aktualnie mają plus minus 30 lat a tych, które zaczynają pracę.

Trichet: wspierający jest silny dolar; wrogiem jest zmienność kursów


szef Europejskiego Banku Centralnego (EBC), Jean-Claude Trichet stwierdził, iż wielce ważnym jest, aby władze USA w dalszym ciągu kontynuowały politykę wspierania mocnego dolara.

Rostowski zdradza "sekret" sukcesu Polski


Rzeczpospolita Polska jest jedynym krajem w Europie, kto zakończył rok 2009 bez recesji. Co więcej, osiągnęła 1,5-procentowy wzrost, jaki i tak jest znacznie niżej jej możliwości - pisze w artykule zamieszczonym w poniedziałkowym "Wall Street Journal" minister finansów Jacek Rostowski i zdradza sekret polskiego sukcesu.

Strajk paralizuje Grecję


Grecję nieledwie całkowicie sparaliżował w środę strajk przeciw programowi oszczędnościowemu rządu, wprowadzonemu dla przezwyciężenia kryzysu finansowego, spowodowanego bezprecedensowym deficytem budżetowym.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, przekonywanie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze gabinet specjalizuje się aż do wnętrza tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, perswazja symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze biuro specjalizuje się do środka tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic i Krakowa. Od momentu momentu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi i tłumaczeniami ustnymi. Nasza sprawa od momentu momentu wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Nasz. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń i ofertą na tłumaczenia symultaniczne plus tłumaczenia ustne. tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic także Krakowa. Od chwili czasu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi dodatkowo tłumaczeniami ustnymi. Nasza firma od czasu chwili wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Regionalny. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń plus ofertą na tłumaczenia symultaniczne oraz tłumaczenia ustne.