Pióra dinozaurów zmieniały się z wiekiem


Pióra dinozaurów charakteryzowały się dużą różnorodnością. Najnowsze objawienie dowodzi, że zmieniały się w zależności od wieku zwierzęcia - informują naukowcy na łamach najnowszego numeru tygodnika "Nature".

Współpraca dwóch genów powoduje ostrą białaczkę szpikową


Dwa geny, z których każdy przyczynia się do rozwoju raka, pospołu mogą wywoływać agresywną białaczkę szpikową - wynika z badań przeprowadzonych w Szwecji, opublikowanych w piśmie "Blood".

Środki odkażające mogą hodować "superbakterie"


Środki dezynfekujące mogą skutecznie "wytrenować" bakterie odporne na antybiotyki - dowodzi ankieta naukowców z irlandzkiego uniwersytetu w Galway, cytowane w poniedziałek za pośrednictwem internetowe okolica BBC.

Największa mięsożerna roślina żywi się odchodami gryzoni


Największa na świecie roślina mięsożerna odżywia się głównie odchodami małych zwierząt - informuje serwis "BBC Earth News". Rosnący w górach Borneo dzbanecznik Nepenthes rajah wabi gryzonie, które wypróżniając się, dostarczają roślinie azotu.

co do jednego czy osobno?


O tym, czy komórki raka rozprzestrzeniają się jako pojedyncze komórki, czy społem jak większe skupiska decyduje sygnalizacja za pośrednictwem tzw. transformującego czynnika wzrostu beta. Ta sama cytokina decyduje czy komórki te przemieszczają się za pośrednictwem układu limfatycznego czy krwi - informują naukowcy z Wielkiej Brytanii na łamach pisma "Nature Cell Biology".

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, przekonywanie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze gabinet specjalizuje się aż do wnętrza tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, perswazja symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze biuro specjalizuje się do środka tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic i Krakowa. Od momentu momentu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi i tłumaczeniami ustnymi. Nasza sprawa od momentu momentu wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Nasz. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń i ofertą na tłumaczenia symultaniczne plus tłumaczenia ustne. tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic także Krakowa. Od chwili czasu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi dodatkowo tłumaczeniami ustnymi. Nasza firma od czasu chwili wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Regionalny. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń plus ofertą na tłumaczenia symultaniczne oraz tłumaczenia ustne.