"Wszystko, co kocham": romantycznie i z pieprzem o miłości


Aktorzy najnowszego filmu Jacka Borucha nie mają wątpliwości, że najważniejsza w życiu jest miłość. O niej właśnie jest "Wszystko, co kocham"- niezwykły film, uwieńczony i entuzjastycznie przyjęty na festiwalu Sundance i uwieńczony Złotym Klakierem na festiwalu w Gdyni.

Rosyjska ruletka Rihanny. Nowy klip!


Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć wideoklip do piosenki "Russian Roulette". To pierwszy singel promujący powoli pożądany album Rihanny. silnie doświadczona z wykorzystaniem swojego byłego chłopaka śpiewaczka w droga metaforyczny rozlicza się z nieudaną miłością.

Nick Cave w duecie z Debbie Harry


Na potrzeby składanki "We Are Only Riders - The JLP Sessions Project", Nick Cave połączył siły z Debbie Harry.

Marshall Allman, Theo Alexander i dofinansowanie Bowler wśród wampirów


Marshall Allman, Theo Alexander oraz subwencja Bowler dołączą do obsady serialu "Czysta krew".

Weisz i Law docenieni w teatrze


Rachel Weisz i Jude Law zostali docenieni za pośrednictwem brytyjskich krytyków teatralnych, zdobywając najwyższe laur Critics' Circle Theatre Awards.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, przekonywanie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze gabinet specjalizuje się aż do wnętrza tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, perswazja symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze biuro specjalizuje się do środka tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic i Krakowa. Od momentu momentu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi i tłumaczeniami ustnymi. Nasza sprawa od momentu momentu wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Nasz. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń i ofertą na tłumaczenia symultaniczne plus tłumaczenia ustne. tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic także Krakowa. Od chwili czasu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi dodatkowo tłumaczeniami ustnymi. Nasza firma od czasu chwili wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Regionalny. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń plus ofertą na tłumaczenia symultaniczne oraz tłumaczenia ustne.