Generał Mieczysław Cieniuch szefem Sztabu Generalnego Wojska Polskiego


Pełniący obowiązki prezydenta marszałek Sejmu Bronisław Komorowski powołał gen. Mieczysława Cieniucha na stanowisko szefa Sztabu Generalnego Wojska Polskiego, jaki zastąpi on na tym stanowisku generała Franciszka Gągora.

Obniżyła się dostępność kredytów


Styczniowy ubytek średniego wynagrodzenia sprawił, że ewidencja Dostępności Kredytowej obniżył się do 103,33 pkt, wracając tym samym do poziomu z listopada ubiegłego roku.

Kredytobiorcy wynajmą korzystniej


Właściciele mieszkań kupionych na kredyt, którzy decydują się na ich wynajem, mogą wielce obniżyć płacony z tej okazji podatek lub co więcej nie opłacać go w ogóle.

Amerykanie byli coś koło tego Bin Ladena


W grudniu 2001 roku siły amerykańskie znalazły się nadzwyczaj z grubsza miejsca, dokąd ukrywał się Osama Bin Laden. Dowódcy sił USA zdecydowali jednak o ograniczeniu tej operacji wojskowej, co uniemożliwiło jego pojęcie lub zabicie.

Premier: Złożymy wniosek o pomocnik do UE


Donald Tusk zapowiedział, że złoży konkluzja do Unii Europejskiej o pomocnik finansową w celu m.in. odbudowy infrastruktury. Tak w środę zadecydował kategoria po spotkaniu zespołu zarządzania kryzysowego.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, przekonywanie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze gabinet specjalizuje się aż do wnętrza tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, perswazja symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze biuro specjalizuje się do środka tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic i Krakowa. Od momentu momentu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi i tłumaczeniami ustnymi. Nasza sprawa od momentu momentu wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Nasz. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń i ofertą na tłumaczenia symultaniczne plus tłumaczenia ustne. tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic także Krakowa. Od chwili czasu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi dodatkowo tłumaczeniami ustnymi. Nasza firma od czasu chwili wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Regionalny. Zapraszamy aż aż do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń plus ofertą na tłumaczenia symultaniczne oraz tłumaczenia ustne.